istanbul okey – istanbul okey oyna

admin     11-11-20     Okey Salonları     istanbul okey – istanbul okey oyna     496 Defa Okundu

istanbul okey – istanbul okey oyna

İstanbul 34 olan plaka numarasından yola çıkarak bu salonumuz içerisindeki kullanıcıların rumuzlarının başına veya sonuna 34 takısı almaları sık görünür bir durumdur. Örnek vermek gerekirse aysun34 , selcuk34_,  kral34 aydan06 gibi katılımcılarımızı karşınızda görebilirsiniz. İstanbul yurdumuzun nufüs olarak en kalabalık büyükşehiri olma özelliğini içinde barındırır. Bu nufüs yoğunluğuyla birlikte de diğer il salonlarımıza göre bir adım öne çıkmaktadır.

Siz İstanbul şehri kullanıcılarımız sizlerde bizlerle bütün cihazlardan telefon cep tablet bilgisayar’dan bağlantı kurarak Eşli okey oynamak karşılıklı ücretsiz okey istiyorsanız mutlaka 2 kişiye ihtiyaç vardır. diğer yandan masaya bot atarak 2kişi de okey oyanabilirsiniz. Siz artı bir ortağınız şeklinde takımlar kurulması söz konusudur. Sistemle okey oynamaktan farklı bir durum olduğu için kendi eşinizi alıp sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. Klasik düz okey oyunu içerisinde eşli okey oynamak istiyorsanız kısa bir üyelik yapıp hemen rekabete girebilirsiniz.

Avrupa Yakasındaki Okey Salonları

İstanbul Okey Salonumuz ile artık rahatlıkla okey oynayın. Okey Salonlarımıza İstanbul’dan bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile birlikte ücretsiz olarak okey oyna. İstanbul okey salonu ile siz kullanıcılarımıza kaliteli, rahat bir okey ortamı sunulmaktadır. İstanbul okey salonumuza, bütün Tarayıcılardan, Akıllı Cep Telefonlarınızdan, Tabletlerinizden rahatlıkla bağlantı sağlayabilir, arkadaşlarınız ile okey oynayabilirsiniz. okeydeyiz okey salonları kendini güç geçtikçe oyuncu kitlesini artırmakta, okey oyununu siz kullanıcıları için en iyi hale getirmektedir. İstanbul okey salonumuzu kurarken sizlere daha nezih ve elit bir okey oyunu ortamı sunmayı hedeflemekteyiz. Okey oyunumuzun kurulmasındaki en temel amaç, sıkıcı geçen zamanlarımızı arkadaşlarımızla yada dostlarımız ile okey oynayarak zamanımızı biraz da olsa eğlenceli şekilde geçirmeyi hedeflemekteyiz. İstanbul okey salonlarımıza bağlanarak, İstanbul’daki oyuncularımız ile okey oynayabilir ve sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabileceğiniz İstanbul Okey Salonumuzda, arkadaşlarınızı davet ederek, birlikte keyifli vakitler geçirebilir, okey oyunu oynayabilirsiniz.

Arnavutköy okey salonları

Avcılar okey salonları

Bağcılar okey salonları

Bahçelievler okey salonları

Bakırköy okey salonları

Başakşehir okey salonları

Bayrampaşa okey salonları

Beşiktaş okey salonları

Beylikdüzü okey salonları

Beyoğlu okey salonları

Büyükçekmece okey salonları

Çatalca okey salonları

Esenler okey salonları

Esenyurt okey salonları

Eyüp okey salonları

Fatih okey salonları

Gaziosmanpaşa okey salonları

Güngören okey salonları

Kâğıthane okey salonları

Küçükçekmece okey salonları

Sarıyer okey salonları

Silivri okey salonları

Sultangazi okey salonları

Şişli okey salonları

Zeytinburnu okey salonları

Anadolu Yakasındaki Okey Salonları

Adalar okey salonları

Ataşehir okey salonları

Beykoz okey salonları

Çekmeköy okey salonları

Kadıköy okey salonları

Kartal okey salonları

Maltepe okey salonları

Pendik okey salonları

Sancaktepe okey salonları

Sultanbeyli okey salonları

Şile okey salonları

Tuzla okey salonları

Ümraniye okey salonları

Üsküdar okey salonları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir