İstanbul Okey Salonları

admin     15-05-20     Okey Salonları     İstanbul Okey Salonları     755 Defa Okundu

İstanbul Okey Salonları

İstanbul Okey Salonları

İnternetten okey oyna seçeneği sayesinde yüzlerce gerçek oyuncu ile bir araya gelin. İstanbul okey salonları üzerinde İstanbul şehrindeki oyuncular ile bir araya gelebilecek oyunlar oynayabilecek ve sohbetler ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz İstanbul okey salonları. Oyun sitemize tüm web tarayıcılarından, tabletlerden ve akıllı telefonlardan rahatlıkla erişim sağlayabilir ve hızlı oyun seçeneği ile kolayca oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun salonlarımız kullanıcılarımız tarafından gün geçtikçe daha çok tercih edilerek sürekli olarak geliştirilmektedir ve bu süreçte kullanıcılarından hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Tamamen ücretsiz üyelik sistemi, misafir girişi ve facebook girişlerini kullanarak nezih ve kaliteli bir oyun ortamında yer alabilirsiniz.

İstanbul okey sitesi

Oyuncuları bir araya getirerek oyunlar oynamalarına olanak sağlar. Ayrıca sadece İstanbul’dan katılan oyuncularla değil, farklı şehirdeki oyuncuların da bulunduğu okey sitesinde sizlerde hemen yerinizi alarak oyunlar oynayabilirsiniz. İstanbul Okey sitesi aktif edilirken en temelinde yer alan insanların sıkıcı geçen zamanlarını arkadaşları veya yeni insanlarla bir araya gelerek birlikte okey oyunu oynayarak daha eğlenceli bir hale getirmektir.

İstanbul İlçeleri

İstanbul merkez, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir